Mis on Parimad Pubid Tallinnas? Kuhu Minna?

Järgnevas nimekirjas võib leida erinevaid pubisi Tallinnas. Puudub kindel järjekord ning eespool paiknevad pubid ei pruugi olla kuidagi paremad, kui teised. Kuna Tallinnas on väga palju erinevaid pubisi, siis nimekiri pole täielik ja järgnevad kõige tuntumad.

parimad pubid tallinnas

1. Hell Hunt

Antud pubi asub aadressil Pikk 39. Asukoha poolest on pubi vanalinnas ning ligi pääseb kõige paremini jala, autoga parkimine keeruline. Pakutakse väga laia õlle valikut ning rõhku pannakse palju ka kodumaisele toodangule ning käsitööõlledele. Samuti käiakse kaasas tänapäevaste trendidega ning eraldi menüü on olemas ka taimetoitlastele. Söögi kohapealt pannakse palju rõhku pelmeenidele ning valikuvariante on väga palju erinevaid. Väga palju kiidetakse nende suitsulõhet ja avokaado salatit. Hinnataseme poolest on tegemist vanalinna jaoks omase hinnaga.

2. Scotland Yard

Tegemist on pubiga, mis asub Tallinna vanalinna piiril ning pakub laias valikus esinejaid. Klientidele pakutakse stiilipuhast inglise olustiku, maitsvaid toite ja vastavalt olukorrale ka spordiülekandeid suurelt ekraanilt. Eriüritusi on väga palju ning esinejad on pigem laiale kogukonnale tundmatud, kuid samas kõik bändid ja lauljad peavad kusagilt alustama. Võrreldes tavaliste pubidega, kes avavad uksed alles peale lõunat on võimalik Scotland Yardist ka leida hommikusööki. Pakutakse erinevaid omlette ja klassikali hommikusööke, mis enamus on inglisepärase alatooniga. Kõige populaarsem on kindlasti nende Scotland yardi hommikusöök – mille puhul on tegemist klassikale inglise hommikusöögiga.

3. Vana Villemi Pubi

Vana Villemi pubi asub Tartu mnt 52, ning tegemist ei ole klassikalise vanalinna või kesklinna pubiga. Tegemist on väga avara ja suure pubiga ning kasutatud on väga palju puitu ja puiduimitatsiooniga viimistlust. Tööpäevadel pakutakse ka odavalt lõunapraade, mis on üldjuhul väga kvaliteetsed ning suured. Õllede ja toitude valik on väga lai ning teenindajad kannavad kõik ühtset stiilset saksa stiilis vormiriietust. Kuna pubi paikneb südalinnast väljas, on võimalik ka autoga kergesti ligidale saada ning parkimine toimub tasulises parklas, mis mahutab ligi 60 autot. Kahjuks ei ole pubis esinejatele spetsiaalset kohta, ning live-showd ei ole programmis. Küll aga mängitakse muusikat erinevatest ajajärkudest ning igale maitsele.

4. Beer Garden

Nagu ka nimi ütleb, siis tegemist on suuresti õlledele spetsialiseerunud pubiga. Pakutakse väga laia valikut erinevaid sööke ja jooke. Õllesõpradele on eriline menüü, millest võib leida igaleühele uusi õllesi, mida proovida. Õllede valik muutub pidevalt ning tihti tutvustatakse uusi laiale avalikusele tundmatuid õllesi. Samuti nagu teistes pubides, ei puudu ka Beer Gardenist spordiülekanded. Ülekandeid on võimalik vaadata erinevatelt ekraanidelt ja kajastatakse kõiki suuremaid spordisündmusi alustades jalgpallist ja lõpetades suusatamisega. Alati on tähtsal kohal ka spordiüritused, kus eestlased on võistlustules. Toidu poole pealt on hinnad keskmisest kõrgemad, kuid roogasi on ka kõige suurematele gurmaanidele ja toidunautijatele. Kokku mahub pubisse 166 inimest, ning suvel on võimalik aega veeta ka mõnusal terassil.

5. Chicago pubi

Pubi on tugevalt inspireeritud 1930-ndate ameerikast ning kogu selle juurde kuuluvaga. Elavat muusika õhtud ja erinevad üritused toimuvad 7 õhtut nädalas. Peale muusikaliste esinemiste on vahetevahel laval ka stand-up koomikud ja muud showsi korraldavad trupid ja üksikesinejad. Pearoogadest leiab, ameerikalikule pubile omaselt, burgereid ja steike, kuid olemas on ka muid tooteid. Kõik portsjonid on suured ning nälga kindlasti pubis ei jää. Suurte portsudega kaasneb ka kahjuks kõrgem hind võrreldes konkurentidega – kuid kindlasti on praed oma hinda väärt ning kahtsema ei pea. Alkoholi menüüst on võimalik leida erinevaid kokteile ja traditsioonilisi pubijooke. Kokteilide puhul pannakse suurt tähelepanu presentatsioonile.

Kui aga pubisse kohe üldse ei kisu ja kodust meelelahutust eelistaksid siis populaarsemaks on saamas ka interneti kasiinod. Adrenaliinilaks ja muidugi ka kerge võiduõhin võivad olla hea viis tervislikumat nädalavahetust viita. Kui varem nendega kogemust pole siis TMM veebileht soovitab näiteks Paf eesti kasiinot ja Maria Casinot kuid valikuid on neil veel. Tee oma kodutöö nende ettevõtete osas, säti endale kindel mängulimiit ja naudi!

Leave a Reply