Mis on Hiiu Pubi?

Tegemist on Nõmmel asuva pubiga, kus inimesed saavad sõpradega mõnusalt aega veeta, ning osa saada erinevate spordiülekannete vaatamisest. Aga, mis see on, mis teeb Hiiu pubi nii eriliseks?

Piljardisaal

mis on hiiu pubi

Pubi teisel korrusel on võimalik sõpradega piljardit mängida, ning nautida seltskonda. Hetkel on võimalik piljardit mängida kõigil seitsmel päeval, iga nädal. Pühapäevast neljapäevani on piljardisaal avatud 11:30-02.00 aga reede ja laupäev küll avatakse samal ajal, kuid ollakse lahti lausa kella kuueni hommikul. Nädala sees maksab piljardi mängimine kuni kella kuueni viis eurot ja viiskümmend senti tunni eest ja õhtuti ning nädalavahetusel kaks eurot rohkem tunni kohta. Korraldatakse ka erinevaid võistlusi ning võistlussarju.

Näiteks on võimalik osaleda sellisel turniiril, millel nimeks igamehe piljarditurniir. Sõltumata, kas oled mänginud kolm päeva või kolm aastat void ikkagi osa võtta – ainuke eeldus on see, et sul puudub Pro litsents.

Pubi eesmärk

Nõmme tuiksoonel asuv pubi on iga nõmmelase seas teada koht ning kõik on kursis millega on tegemist. Pubil on eesmärk pakkuda nõmmelastele mõistliku hinnaga head toitu ja teenindust.

Nädalavahetuseti on tihti erinevad esinejad, loomulikult live-muusikaga mitte maki pealt. Hiljuti renoveeriti kogu maja ning ehitati juurde suur terass, kuhu suvel mahub ligi 100 inimest head toitu nautima. Tegemist on äärmiselt avara ja valgusrohke pubiga – võrreldes eriti just teiste pubidega, mis üldjuhul on pigem tumedad ja pimedad väheste akendega kohad. Lisaks erinevatele meelelahutuslikele aspektidele on võimalik pubi teisel korrusel välja rentida ka ruume. Võimalik on korraldada näiteks konverentse, koolitusi või muid ettevõtte üritusi, kui ettevõttel endal puudub selleks näiteks ruum. Eraüritustele mahub umbes täpselt 70 inimest, mis peaks ära rahuldama ka keskmisest suurema seltskonna vajaduse.

Lõunapakkumised

Hiiu pubi on väga tuntud nõmmelaste ja üldisemalt ka tallinnlaste seas tuntud oma lõunapakkumiste tõttu. Pakutakse väga erinevaid roogasi, ,ning hinnad on oluliselt odavamad, kui Tallinna südalinnas või Rotermanni kvartalis. Hetkel on neil näiteks samuti käimas pakkumine, et lõunapausi ajal on kõik pizzad kakskümmend protsenti soodsamad. Tavalise päevaprae hind on 4,8 EUR ja iga päev on uus pakkumine. Pakutakse nii kana, kala kui ka loomaliha, selle koha pealt piiranguid ei ole. Kes aga päevapraadi ei soovi on alternatiivinia võimalik võtta ka menüüst päevasupp kolme euroga. Samamoodi nagu päevapraega, ei ole ka päevasupid ühtegi korda samad kaks päeva järjest.

Nõmme Kalju + Hiiu pubi

Mis võiks ühendada Eesti täieliku jalgpalli tippu kuuluvat Nõmme Kalju võistkonda ja Hiiu pubit?

Nimelt Hiiu pubi on nimelt Nõmme Kalju ametlik fännipubi ning ühtlasi ollakse ka sponsoriks. Pubi on ka Nõmme Kalju jaoks koht, kus käiakse enne ja pärast mänge söömas ning kõrval olevates ruumides peetakse ka koosolekuid. Nõmme Kalju fännid peavad enne mänge tihti ka kohtumisi pubis, et mängu ajaks juba laulujorin samasse rütmi saada. Kui fännidel mingil põhjusel ei ole võimalik mängule minna või mäng toimub välismaal, siis on Hiiu pubi kohtumispaik number üks.

Kui on soovi pubist soodsamalt söönuks või joonuks saada, siis piisab sellest, kui omad Nõmme Kalju fänni sümboolikat ehk mütsi, salli või särki. Teenindaja tunneb ära, et tegemist on Kalju fänniga ning hiljem märkad oma arvel kümne protsendilist soodustust. Hiiu pubi on lemmikpubi ka avalikul hääletusel Roosade pantrite ehk Nõmme Kalju fännide seas.

Leave a Reply